skip to Main Content

Notícies

Entrevista al programa Assaig general de l’emissora de ràdio Catalunya Música

Albert Torrens i Marta Lanau del programa de ràdio “Assaig general” de l’emissora Catalunya Música van entrevistar al Sr. Javier Coll, president de la Societat del Gran Teatre del Liceu, al Sr. Ignacio Borrell, responsable dels actes culturals de la Societat, i al Sr. Francesc Cortès, doctor en Musicologia de la Universitat Autònoma de Barcelona i director de l’arxiu de la Societat, sobre el llibre “Societat del Gran Teatre del Liceu. Un recorregut a través del seu arxiu històric”.

Poden escoltar el programa en el següent enllaç:

https://www.ccma.cat/catradio/alacarta/assaig-general/xavier-coll-la-societat-del-gran-teatre-del-liceu-es-ladn-del-coliseu/audio/1135479/

Back To Top